Józefów, ul. Ekologiczna

Działka (Inwestycyjna) , 5 152 m2

1 500 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 133603
Powierzchnia: 5 152 m2
Cena za m2: 291.15 PLN
Cena: 1 500 000 PLN

Opis nieruchomości:

Do sprzedania INWESTYCYJNA działka w Józefowie, 350 m od Alei Nadwiślańskiej, 25 km od Pałacu Kultury i Nauki.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Niezabudowana działka o powierzchni 5.152 m2, przylegająca od strony południowej do utwardzonej drogi szutrowej w pełni uzbrojonej /gaz, prąd, kanalizacja,woda/.
Działka, położona na terenie płaskim ma kształt prostokąta o wymiarach 37 m x 141 m.
Do drogi przylega jej krótszą krawędzią.
Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego umożliwia jej przyszłą zabudowę uzależnioną od potrzeb przyszłego INWESTORA.
Okoliczna, sąsiadująca infrastruktura budynków wskazuje na możliwości zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub bliźniaczej. Aktualny brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego zezwala na niską zabudowę o dowolnym stopniu zagospodarowania działki zatwierdzonym w przyszłych Warunkach Zabudowy.

LOKALIZACJA:
Działka znajduje się w Józefowie pomiędzy ulicami Ekologiczną i Dworską, 300 metrów do najbliższego przystanku autobusowego komunikacji miejskiej.
W okolicy mnóstwo terenów zielonych, zabudowanych działek leśnych, nowych ścieżek rowerowych, coraz bogatsza infrastruktura usługowo - handlowa.
Działkę dzieli jedynie 5 km od nowo budowanego Mostu Południowego, który połączy Wawer z Wilanowem. Jego dalszy przebieg, będący częścią wschodniego odcinka obwodnicy Warszawy połączy się z trasą S-17 biegnącą w kierunku Lublina.

Działka jest idealnym rozwiązaniem dla inwestora poszukującego terenów pod zabudowę wielorodzinną bliźniaczą bądź szeregową.

Zapraszam do kontaktu.

Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie szczegółowe, kompletne i aktualne. Ze względu na fakt, iż informacje pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się w pełni zweryfikować, Nice House Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość, kompletność i aktualność.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Bożena Śpitalniak

Telefon : 796555097

bozena.spitalniak@nice-house-nieruchomosci.pl