Warszawa, ul. Rembertów

Działka (Budowlana) , 4 431 m2

1 780 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 621565
Powierzchnia: 4 431 m2
Cena za m2: 401.72 PLN
Cena: 1 780 000 PLN

Opis nieruchomości:

Do sprzedania INWESTYCYJNA działka w Dzielnicy Rembertów, 12 km od Pałacu Kultury i Nauki.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Niezalesiona działka o powierzchni 4.431 m2, otoczona lasem, z dostępem do drogi publicznej poprzez drogę wewnętrzną, na której ustanowiona została służebność drogi koniecznej.
Działka, położona jest na terenie płaskim, ma kształt nieregularnego rombu o wymiarach 28 m x 120 m x 180m.
Zarząd Dzielnicy Rembertów wydał Decyzję o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej wraz z garażami.
Ze zgormadzonej dokumentacji wynika, iż:
- jest możliwe zaopatrzenie w wodę w oparciu o istniejący przewód wodociągowy w drodze dojazdowej,
- istnieje możliwość przyłączenia do sieci energetycznej,
- istnieje również możliwość przyłączenia do sieci gazowej.

LOKALIZACJA:
Działka znajduje się w Dzielnicy Rembertów pomiędzy ulicami Chełmżyńska i Żołnierską, z bliskim dostępem do komunikacji miejskiej.
W okolicy mnóstwo terenów zielonych, działek z zabudową jednorodzinną, coraz bogatsza infrastruktura usługowo - handlowa.
Działkę dzieli jedynie 4 km od Trasy Siekierkowskiej, która łączy Pragę Południe z Mokotowem, a od pobliskiego węzła z ul. Marsa już tylko 10 km do części wschodniego odcinka obwodnicy Warszawy połączonego z nowoczesną trasą S-17 biegnącą w kierunku Lublina.
Nowa, dwupasmowa ulica Żołnierska umożliwia również łatwy dostęp do trasy S-8 biegnącej w kierunku Białegostoku, skraca również czas dojazdu nad Zalew Zegrzyński.

Działka jest idealnym rozwiązaniem dla inwestora poszukującego terenów pod zabudowę jednorodzinną w zabudowie szeregowej.

Zapraszam do kontaktu.

Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie szczegółowe, kompletne i aktualne. Ze względu na fakt, iż informacje pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się w pełni zweryfikować, Nice House Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość, kompletność i aktualność.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Bożena Śpitalniak

Telefon : 796555097

bozena.spitalniak@nice-house-nieruchomosci.pl