Warszawa, ul. Radzymińska Praga-Północ Szmulki

Mieszkanie , 47 m2

380 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 305941
Powierzchnia: 47 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro 1 /10
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 8085.11 PLN
Cena: 380 000 PLN

Opis nieruchomości:

Szukasz mieszkania na Pradze i uwielbiasz jej artystyczny klimat? A dzisiejsze ceny mieszkań przyprawiają Cię o zawrót głowy? To mamy mieszkanie dla Ciebie.

Mieszkanie znajduje się na Warszawskich Szmulkach, które w ostatnim czasie przeszły dużą rewolucję, względem wizerunkowym jak i kulturowym. Same Szmulki w ostatnich latach stały się centrum kulturowo artystycznym Warszawy. Pobliskie kamienice przechodzą gruntowne remonty, co sprawia, iż poszukujący w tych okolicach mieszkań, zwracają uwagę na świeżość i nowoczesność okolicy (która jako jedna z nielicznych zachowała klimat starej Warszawy).

Jeśli chodzi o samo mieszkanie (47m2), to nie wymaga ono remontu. Można w nim od razu zamieszkać i cieszyć się zima podgrzewaną podłogą. Mieści się ono na wysokim parterze. Niewątpliwym atutem jest przestronny balkon (z zabezpieczeniami anty-włamaniowymi) i z możliwością zejścia z niego do ogródka. 

Kuchnia jest wykończona i w pełni umeblowana z możliwością zamknięcia na Salon. Sam Salon jest bardzo przestronny i daje duże możliwości aranżacyjne by spędzało się w nim czas jak najwygodniej.

W sypialni jest bardzo dużo miejsca życiowego jak i magazynowego (przestronne i pakowne szafy). Również łazienka jest w bardzo dobrym stanie.

Klatka schodowa i korytarze są po niedawnym remoncie, a dodatkowe udogodnienie w postaci zamykanego korytarza sprawia, że mieszkanie posiada (poza piwnica) dodatkowe miejsce magazynowe (np. na rowery i konfitury).

Jeśli chodzi o dojazd i sklepy to do metra Szwedzka jest 7 minut spacerem, najbliższy przystanek autobusowy jest zaraz pod blokiem, a gdy przejdziemy na drugą stronę ulicy znajdziemy kilka sklepów (Żabka i niewielki klasyczny sklepik osiedlowy w którym można napić się na miejscu oranżady jak za dawnych lat) 

Zapraszam kontaktu i zakupu

~~W wypadku zakupu gotówkowego dodatkowe możliwości negocjacyjne ceny mieszkania~~

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Agnieszka Zajączkowska

Telefon : 794522095

biuro@nice-house-nieruchomosci.pl