Warszawa, Berberysowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
1 300 000 PLN, Pow. 322 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
322 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Warszawa Wawer , Berberysowa
Rok budowy:
2021
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
834529
Powierzchnia działki:
650 m2
Cena za m2:
4037.27 PLN
Dom z potencjałem w otulinie lasu w sercu Wawra!

Dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce 650m2 w prestiżowej dzielnicy Wawer. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową wraz z latarniami, co dodaje uroku okolicy. Zabudowa jednorodzinna wraz z przyjaznymi sąsiadami, którym wspólnymi siłami udało się zorganizować wspólne boisko oraz plac zabaw.

Dom jest w fazie projektowej (do ewentualnej korekty czy zmian w przypadku sprzedaży). Jest to połówka bliźniaka, którego wcześniejsza część postawiona została w latach 2001-2003 i jest odbiciem lustrzanym obecnie budowanej nieruchomości.

Dom jest funkcjonalny oraz zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Tuż przy wejściu znajduje się hol wraz z miejsce przechowywanie okryć wierzchnich. Następnie dostajemy się do salonu, gdzie możemy delektować się otwartą przestrzenią oraz ogromnymi drzwiami balkonowymi wychodzącymi na ogród. Salon połączymy z kuchnią daje nam ponad 50m2 powierzchni, co pozwala na aranżacje w dowolny sposób. Na parterze znajduje się sypialnia o metrażu 13m2, idealna na pokój gościnny lub gabinet oraz łazienka. Pomieszczenie gospodarcze usytuowane przy garażu w wielkości 8,7m2 nadaje funkcjonalności, jest to idealne miejsce do przechowywania, może służyć jako spiżarnia lub pomieszczenie gospodarcze. W bryle budynku zawarty jest dwustanowiskowy garaz o powierzchni 18m2. Górne piętro domu obejmuje pięć sypialni, dwie łazienki, pralnie oraz garderobę. Główna sypialnia odznacza się prywatną łazienką oraz garderobą.

Podłoga na parterze jest wyposażona w ogrzewanie podłogowe poza gabinetem z uwagi na ewentualne wykorzystanie tego pomieszczenia na sypialnie (w sypialniach podłogówka jest niezalecana).
Budynek zaprojektowano na solidnych fundamentach ze szczególną dbałością o izolacje przeciwwilgociowe.

Planowane jest wylanie stropu = płyta podłogowa na podsypce z piasku czyli kruszywie jakim zasypano całe wnętrze ścian fundamentowych. To zabezpiecza idealnie budynek przed wszelkimi problemami jakie mogłyby kiedykolwiek wystąpić. 
Ściany zaprojektowano z cegły typu "MAX" co daje komfort dobrej izolacji termicznej zimą i przyjemnego chłodu latem. Nie ma konieczności instalacji klimatyzatora bo latem w domu jest komfortowa temperatura.
Zawory RTL zapewniają pełną kontrolę nad temperaturą i raz ustawione zgodnie z gustem i nie wymagają dalszych regulacji. Na wypadek nagłych zmian temperatury zamontowano awaryjnie również grzejniki tak aby uniknąć problemów związanych z bezwładnością samego ogrzewania podłogowego - przy zmianie temperatury zewnętrznej trzeba pamiętać , ze podłoga nagrzewa się kilkanaście godzin a nawet kilka dni a potem stygnie jeszcze dłużej - dlatego grzejniki zapewniają zawsze perfekcyjny komfort termiczny natychmiast (potrzebne co najwyżej 1-2 razy w roku na kilka dni ale jest to ważny komfort bo nie marzniemy tych kilka dni).
Na pozostałe elementy zawsze projektowano solidne materiały czyli cegła klinkierowa na kominy oraz ogrodzenie (przęsła z drewnianych sztachet), na dachu dachówka typu Brass, okna plastikowe wielokomorowe. Stropy zaprojektowano w technologii terriva co powoduje , że strop jest absolutnie cichy.

W salonie może być zainstalowany kominek i dołożony dodatkowy odbiornik ciepła ze w postaci pompy ciepła z nadmuchem do wszystkich pomieszczeń na piętrze poprzez rozprowadzony system rur z powietrzem tłoczonym z komory kominka z gorącym powietrzem.
 
Dom obecnie jest w fazie projektowej jak połówka bliźniaka i przewidywana budowa w terminie najbliższych miesięcy.

Planowany jest stan surowy zamknięty z możliwością dalszych prac na życzenie i zgodnie z preferencjami kupującego. Wśród zdjęć pokazano również wizualizacje przyszłych łazienek - oczywiście do ostatecznego zatwierdzenia i realizacji przez przyszłego właściciela. 

Zapraszam do kontaktu, Nice House Nieruchomości.


Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy i poglądowy. Informacje te są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).

Nieprawidłowy adres E-mail