Mieszkanie w domu szeregowym w Starej Miłosnej

Dom (Szeregowy) na sprzedaż
580 000 PLN, Pow. 104,77 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
104,77 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Warszawa Wesoła Stara Miłosna , Marii Rodziewiczówny
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
528483
Powierzchnia działki:
158 m2
Cena za m2:
5535.94 PLN
Segment dwulokalowy w Starej Miłośnej w rewelacyjnej cenie. Idealna inwestycja dla rodziny z dziećmi lub młodej pary.

DO SPRZEDAŻY JEDEN LOKAL W SEGMENCIE
LOKALIZACJA
Lokalizacja mówi sama za siebie, jest to jeden z najlepszych adresów w Starej Miłosnej, jeśli ktoś myśli o niskiej zabudowie i przyjaznej okolicy. Położenie budynku jest wyjątkowe do zamieszkania i do wypoczynku. Zaspokaja gusta zarówno osób ceniących cieszę i spokój oraz tych którzy preferują aktywny wypoczynek.

Bliskość galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych i sportowych, przedszkoli oraz szkół powoduje, że zamieszkanie w tej okolicy to zdecydowanie trafna decyzja.
Galeria handlowa N-PARK jest oddalona 800m.
Obiekty rekreacyjne, takie jak basen czy korty tenisowe są w zasięgu około 2 kilometrów.
Przedszkola oraz szkoły są w promieniu 1km, natomiast sklepy spożywcze, czy apteki znajdują się około 900m od domu.
Komunikacja na tym obszarze jest bardzo rozwinięta. Liczne przystanki autobusowe oraz stacje PKP pozwalają wygodnie i szybko przemieszczać się po Warszawie i okolicach.

Stacja PKP Sulejówek oraz PKP Warszawa Wesoła są w zasięgu 5km

BUDYNEK
Budynek z trzema kondygnacjami mieszkalnymi wraz z garażem na 2 samochody. Do sprzedaży oferujemy lokal na pierwszym oraz drugim piętrze. Dopracowany w szczegółach, zapewnia najlepsze wykorzystanie przestrzeni przy jednoczesnym wykorzystaniu najwyższych standardów funkcjonalnych w budynku.

Cała powierzchnia to 104,77 m². 

II piętro: Kuchnia 4,89m2, Jadalnia 7,52m2, Pokój 9,46m2, Łazienka 4,55m2, Komunikacja 14,77m2, Łazienka 5,02m2, Pokój 10,75m2

III piętro: Pokój 10,78m2, Pokój 6,90m2, Sypialnia 12,57m2, WC 2,49m2, Garderoba 3,84m2, Komunikacja 6,77m2, Łazienka 4,46m2

DLA RODZINY
A może jesteście parą i szukacie pierwszego wyjątkowego gniazdka dla siebie, ale oferty które do tej pory oglądaliście nie przekonują do zakupu? - mam dla Was dobrą wiadomość - potencjał tego budynku mówiąc o funkcjonalności pomieszczeń jest wyjątkowy oraz lokalizacja spełnią nawet najbardziej wyśrubowane oczekiwania. Infrastruktura w okolicy zapewni Wam potrzeby wielkiego miasta i klimat zabudowy jednorodzinnej zarazem.

NA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
Idealny dom dla osób pracujących w domu bo górna lub dolna część może służyć jako pracownia, studio bądź inną działalność którą można dowolnie zaaranżować.

STAN PRAWNY / OPŁATY / DOSTĘPNOŚĆ
Odrębna własność z księgą wieczystą. Istnieje możliwość uzyskania kredytu na tą nieruchomość.

Brzmi interesująco? - zadzwoń do mnie i zapytaj o szczegóły.Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy i poglądowy. Informacje te są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).
Nieprawidłowy adres E-mail