Dla rodziny na inwestycje z potencjałem Krze Duże

Działka (Budowlana) na sprzedaż
235 000 PLN, Pow. 1 408 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 408 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Krze Duże
Numer oferty:
318082
Cena za m2:
166.90 PLN
Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Krze Duże w powiecie żyrardowskim o pow. 1 408 m2.
Opis nieruchomości
Działka  posiada regularny kształt, zbliżony do kwadratu o wym. 35 m x 40 m w płaskim terenie bez szczególnych zróżnicowań porośnięty krzewami i nielicznymi drzewami. Zlokalizowana przy utwardzonej drodze. W drodze przy działce znajduje się wodociąg miejski oraz linia energetyczna.
Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z dopuszczeniem usług.
Jest idealnym miejscem do budowy domu jednorodzinnego, bliźniaka lub do prowadzenia działalności gospodarczej.
Lokalizacja
Działka położna jest w miejscowości Krze Duże w gminie Radziejowice przy trasie S-8 ok. 40 km od centrum Warszawy. Bliskie sąsiedztwo stanowi nieliczna zabudowa mieszkaniowa. W okolicy znajduje się kompleks parkowo-pałacowy Radziejowice, ośrodek kultury, sklepy, przychodnia lekarska, apteka, szkoła podstawowa i hala sportowa. Blisko lasy - duży kompleks Rezerwatu Dąbrowa Radziejowska

Korzystna lokalizacja pod względem komunikacyjnym: do trasy S-8 do Warszawy ok. 1,5 km, do Żyrardowa ok. 10 km, do Grodziska Mazowieckiego 13 km. Park Handlowy Janki w odległości ok. 20 min. samochodem, Park Wodny Suntago 9 km.
Zapraszam do kontaktu.

Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie szczegółowe, kompletne i aktualne.

Ze względu na fakt, iż informacje pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się w pełni zweryfikować, Nice House Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość, kompletność i aktualność


Nieprawidłowy adres E-mail