320m2, 12 pokoi, ogród, biuro, showroom, Wilanów

Biuro na wynajem
19 800,00 PLN, Pow. 320 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
320 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
12
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów , Wiertnicza
Numer oferty:
34964553783
Cena za m2:
61,88 PLN
320M2/ 12 POKOI/ OGRÓD 700M2/ SHOWROOM / BIURO/ KLIMATYZACJA/ UL.WIERTNICZA/ WILANÓW

BUDYNEK:

Budynek przy ul. Wiertniczej to nowoczesny obiekt o funkcji biurowo-usługowej, zaprojektowany z myślą o komforcie użytkowników oraz elastycznej aranżacji przestrzeni. Wyróżnia się wysokim standardem wykończenia części wspólnych oraz dużymi przeszkleniami, które zapewniają optymalne doświetlenie wnętrz. Oferuje przestronne, otwarte powierzchnie z możliwością łatwej adaptacji na gabinety lub niezależne pomieszczenia do pracy, a także opcję wykonania węzła sanitarnego na każdej kondygnacji, co sprzyja wydzieleniu funkcjonalnych, autonomicznych stref. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 240 m² (po ok. 80 m² na każdej kondygnacji) oraz dodatkowo 80 m² powierzchni w przyziemiu.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Lokal o powierzchni 320m2 składa się z:

Przyziemie
- pomieszczenia magazynowe

Parter
- otwarta przestrzeń z możliwością podziału na 4 pokoje
- kuchnia
- WC

Piętro
- 4 pokoje
- kuchnia
- WC

Poddasze
- 4 pomieszczenia

- instalacja alarmowa i nagłośnienie
- dodatkowo płatne: energia elektryczna, gaz, internet, woda, ścieki i wywóz śmieci,
- możliwość wykonania dodatkowych miejsc postojowych w tylnej części budynku
- do ceny najmu należy dodać podatek VAT