Z dużym potencjałem 3 pokoje w Otwocku

Mieszkanie na sprzedaż
465 000 PLN, Pow. 70 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Otwock , Tysiąclecia
Rok budowy:
2002
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
795424
Cena za m2:
6642.86 PLN
Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Otwocku, w dogodnej lokalizacji i z wygodnym, przemyślanym rozkładem pomieszczeń.

OPIS

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Po przekroczeniu progu mieszkania w oczy rzuca się przestronny hol. Po lewej stronie znajduje się bardzo jasna kuchnia, a po prawej równie jasny salon z balkonem. Ponadto w mieszkaniu znajdują się dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Kuchnia jest połączona z holem oraz salonem, dzięki czemu do dyspozycji mamy niestandardowe, duże przestrzenie. Całe mieszkanie jest bardzo jasne i przestronne. W zeszłym roku odnowiona została elewacja oraz wymienione kafelki na balkonie. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 7,5 m2.

LOKALIZACJA

Dzięki swojemu położeniu mieszkanie jest bardzo atrakcyjne dla osób dojeżdżających do Warszawy, w ciągu kilku minut jazdy samochodem znajdujemy się na alei Nadwiślańskiej, jednej z głównych dróg dojazdowych do Warszawy. Z drugiej strony w okolicy mamy do dyspozycji sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, restauracje oraz inne obiekty usługowe. Co więcej w pobliżu znajdują się tereny zielone, a kilka minut spaceru dzieli nas od malowniczej rzeki Świder.

Mieszkanie posiada własną księgę wieczystą i czystą sytuację prawną.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację.

Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy i poglądowy. Informacje te są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).
Nieprawidłowy adres E-mail