3 pokoje na Mokotowie z potencjałem

Mieszkanie na sprzedaż
1 087 000 PLN, Pow. 93,50 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
93,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów Stegny , Pory
Rok budowy:
2006
Piętro:
1 na 7
Numer oferty:
412290
Cena za m2:
11625.67 PLN
Budynek wybudowany w 2006 r. Dopracowana w szczegółach architektura zapewnia najlepsze wykorzystanie przestrzeni przy jednoczesnym wykorzystaniu najwyższych standardów funkcjonalnych w mieszkaniach w budynku. Nieruchomość wykonana jest z najlepszych materiałów i technologii.
Apartament znajduje się na pierwszym piętrze. Cała powierzchnia to 93,50 m². salon z aneksem kuchennym, sypialnia z oddzielna łazienką, pokój, łazienka z prysznicem, garderoba oraz dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym.
Idealne mieszkanie dla rodziny lub osób pracujących w domu, bo jest miejsce na Kancelarię Notarialną, prawną, gabinet lub pracownię, studio bądź inną działalność którą można dowolnie zaaranżować.
Marzenie inwestora- taka przestrzeń do własnej aranżacji. Większość ścian w nieruchomości jest działowa, daje to szerokie możliwości aranżacji.

Odrębna własność z księgą wieczystą. Istnieje możliwość uzyskania kredytu na to mieszkanie. 
Mieszkanie tak wykończone i w tej cenie jest rzadkością w Warszawie, a na dodatek z tak dużym potencjałem.
Największym ATUTEM jest tu lokalizacja, potencjał oraz możliwość własnej aranżacji przestrzeni dla:
- rodziny
- inwestora
- dowolna działalność gospodarcza, studio.
Inwestycja zlokalizowana jest w zabudowie mieszkalnej w okolicy pełnej terenów zielonych.
Położenie budynku jest wyjątkowe do zamieszkania i do wypoczynku. Zaspokaja gusta zarówno osób ceniących cieszę i spokój oraz tych które preferują aktywny wypoczynek. Znajdujące się w pobliżu ścieżki rowerowe oraz inne obiekty sportowe zadowolą nie jednego mieszkańca.
Bliskość galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych i sportowych, przedszkoli oraz szkół powoduje, że zamieszkanie w tej okolicy to zdecydowanie trafna decyzja.

Zapraszam na bezpłatną prezentację

Zapytaj nas o najlepsze rozwiązanie kredytowe- pomożemy w uzyskaniu kredytu.
Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy i poglądowy. Informacje te są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).

Nieprawidłowy adres E-mail