Warszawa , ul. Chełmżyńska Rembertów

Działka (Mieszkaniowa) , 2 755 m2

1 500 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 711673
Powierzchnia: 2 755 m2
Cena za m2: 544.46 PLN
Cena: 1 500 000 PLN

Opis nieruchomości:

Do sprzedania INWESTYCYJNA działka w Dzielnicy Rembertów, 12 km od Pałacu Kultury i Nauki.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Niezalesiona działka o powierzchni 2755 m2, otoczona lasem, z dostępem do drogi publicznej.
Działka, położona jest na terenie płaskim, ma kształt nieregularnego prostokąta z odciętym rogiem. Szerokość działki przylegająca do drogi to 57 m.
Zarząd Dzielnicy Rembertów w 2008 r. wydał Decyzję o warunkach zabudowy dla 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wraz z wjazdami i infrastrukturą. 
Działka jest jednak na tyle duża, że możliwe jest zaplanowanie większej ilości budynków, bądź w zabudowie szeregowej, bądź w bliźniaczej.
Parametry zabudowy dla istniejącej WZ-ki:
- 2 kondygnacje naziemne i 1 podziemna
- wskaźnik powierzchni zabudowy - 21%
- szerokość elewacji frontowej: 25m dla zabudowy szeregowej; 15m dla zabudowy bliźniaczej.
Ze zgormadzonej dokumentacji wynika, iż:
- jest możliwe zaopatrzenie w wodę w oparciu o istniejący przewód wodociągowy w drodze
- istnieje możliwość przyłączenia do sieci energetycznej,
- istnieje również możliwość przyłączenia do sieci gazowej
- kanalizacja do szczelnych szamb.

LOKALIZACJA:
Działka znajduje się w Dzielnicy Rembertów pomiędzy ulicami Chełmżyńską i Żołnierską, z bliskim dostępem do komunikacji miejskiej.
W okolicy mnóstwo terenów zielonych, działek z zabudową jednorodzinną, coraz bogatsza infrastruktura usługowo - handlowa.
Działkę dzieli jedynie 4 km od Trasy Siekierkowskiej, która łączy Pragę Południe z Mokotowem, a od pobliskiego węzła z ul. Marsa już tylko 10 km do części wschodniego odcinka obwodnicy Warszawy połączonego z nowoczesną trasą S-17 biegnącą w kierunku Lublina.
Nowa, dwupasmowa ulica Żołnierska umożliwia również łatwy dostęp do trasy S-8 biegnącej w kierunku Białegostoku, skraca również czas dojazdu nad Zalew Zegrzyński.

Działka jest idealnym rozwiązaniem dla inwestora poszukującego terenów pod zabudowę jednorodzinną w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. 

Zapraszam do kontaktu.

Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie szczegółowe, kompletne i aktualne. Ze względu na fakt, iż informacje pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się w pełni zweryfikować, Nice House Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość, kompletność i aktualność.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Bożena Śpitalniak

Telefon : 796555097

bozena.spitalniak@nice-house-nieruchomosci.pl