O nas

Oferujemy Państwu pomoc w kupnie, sprzedaży, wynajmie oraz najmie domów, mieszkań, apartamentów, działek oraz nieruchomości komercyjnych na terenie Warszawy i okolic.

Świadczymy sprawną, kompleksową i profesjonalną obsługę klientów. W trosce o Państwa komfort oraz bezpieczeństwo oferujemy pomoc prawną i notarialną. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, architektami wnętrz, geodetami oraz bankami.

Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem transakcji.

 

Czy wiesz dlaczego tak dobrze sprzedajemy nieruchomości?

W branży nieruchomości działamy od wielu lat przez które uczyliśmy się skutecznej sprzedaży nieruchomości.

Posiadamy doświadczenie zdobyte dzięki długoletniej obecności na rynku.

Potrafimy skutecznie sprzedawać ponieważ do każdej oferty podchodzimy z przemyślanym planem i określonym celem.

 

Krok 1. Sprzedaję!

Dlaczego sprzedajesz?

Kiedy poznamy Twoje motywy będziemy mogli spełnić Twoje oczekiwania. Pierwszym krokiem jest zatem szczera odpowiedź na pytanie "dlaczego?" , "na czym mi zależy?" oraz "co chcę osiągnąć?"

 

Krok 2. Analiza i wycena

Oszacowanie ceny nieruchomości to zadanie trudne - można sprzedaż szybko i za niską cenę ale przecież nie o to chodzi !

Z kolei za wysoka cena to brak zainteresowania ofertą oraz niepotrzebne wydłużanie czasu sprzedaży.

Rzetelnie oszacujemy wartość Twojej nieruchomości i zaproponujemy cenę tak aby sprzedać szybko ale z zyskiem. Przeanalizujemy również stan prawny nieruchomości oraz określimy czy należy jakieś sprawy uregulować.

 

Krok 3. Zaczynamy!

Zdjęcia są pierwszą rzeczą na której klient koncentruje swoją uwagę.

Zdecydowana większość klientów ocenia atrakcyjność oferty na podstawie tego co widzi - czyli oczywiście zdjęć.

Każdy wyjątkowy produkt zasługuje na dobrą prezentację oraz atrakcyjne opakowanie. Nieruchomości są towarem wyjątkowym, niepowtarzalnym i szczególnym - każda zasługuje rzetelną sesję fotograficzną. Dużą wagę przywiązujemy do tego aby wszystkie nasze oferty wyglądały zachęcająco. Nagrywamy również video prezentujące nieruchomości.

Podpowiemy jak przygotować nieruchomość do sprzedaży, jak zachowywać się podczas prezentacji oferty, jak wydobyć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie.

 

Krok 4. Wystawiamy - reklama

Na początek stworzymy profesjonalny opis nieruchomości dostosowany do potencjalnej grupy klientów.

Wystawimy ofertę we wszystkich dużych portalach ogłoszeniowych, na mniejszych ale jakże ważnych portalach lokalnych, przygotujemy baner - Twoja oferta będzie widoczna!

Doskonale wiemy, że Twoją ofertę musi zobaczyć jak najwięcej osób.

 

Krok 5. Sprzedaż

Ostatni etap sprzedaży - Ty możesz już myśleć na co przeznaczysz pieniądze, a my zajmiemy się umówieniem aktu notarialnego oraz pozyskaniem wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do sfinalizowania transakcji. Przekażemy również wspólnie nieruchomość nowemu właścicielowi a Tobie wielkie gratulacje - przecież właśnie sprzedałeś nieruchomość!