W obecnej chwili szukamy osoby dobrze zorganizowanej oraz chętnej do pracy w sprzedaży i obsłudze nieruchomości Nice House Nieruchomości.

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu?

Wyślij do nas swoją aplikację. Stwarzamy możliwości rozwoju ludziom dynamicznym, otwartym na wyzwania, niekoniecznie z doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Poszukujemy osób zainteresowanych ciekawą i niekonwencjonalną pracą na stanowisku Doradcy ds. nieruchomości

Jeśli lubisz pracę zadaniową, nastawioną na realizację konkretnych celów oraz sprawia Ci przyjemność kontakt z Klientem to być może jesteś osobą, której szukamy. Jeśli docenisz pracę w środowisku nastawionym na zaspokajanie potrzeb Klienta oraz rozumiesz znaczenie relacji w pracy, to zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych już dziś.

Poszukujemy osób:

Łatwo nawiązujących kontakty interpersonalne
Posiadających umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
Samodzielnych w działaniu, odpowiedzialnych i dyspozycyjnych

Obowiązki:

Pozyskiwanie nowych ofert.
Prezentacje nieruchomości.
Obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami.
Dbałość o aktualizację wewnętrznej bazy danych.
Monitorowanie rynku nieruchomości.

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia minimum średniego.
Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera.

Mile widziane:

Znajomość zagadnień prawnych związanych z rynkiem nieruchomości.
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy:

Niezbędne narzędzia do pracy.
Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
System praktycznych szkoleń wdrażających na rynek nieruchomości.
Praca w energicznym zespole.

Jeśli zależy Ci na dobrych wynikach i rozwoju zawodowym, a dodatkowo chcesz pracować w życzliwej atmosferze- czekamy na Twoje CV.

Dokumenty aplikacyjne CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: biuro@nice-house-nieruchomosci.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.