Zarządzanie najmem

Rozważasz zakup mieszkania inwestycyjnego? Posiadasz mieszkanie, które chciałbyś komuś wynajmować? A może posiadasz mieszkanie, które już komuś wynajmujesz?

Ta usługa przeznaczona jest dla klientów, którzy chcą zarabiać na swojej nieruchomości i pozbyć się zmartwień związanych z obsługą najmu. Powierzając nam zarządzanie swoim mieszkaniem zwiększysz dochody ze swojej nieruchomości i odzyskasz czas, który dotąd musiałeś spędzać na jej konserwacji, nadzorowaniu, poszukiwaniu lokatorów itp.

Bardzo istotnym i często pomijanym elementem, poprawnego Zarządzania Najmem, jest bieżąca obsługa Najemcy i samego lokalu w trakcie całego okresu najmu. Zawiera się w tym sprawne i uczciwe rozliczanie Najemców, dostawców mediów oraz zarządcy budynku. Dla zapewnienia tego, tworzymy subkonta w banku dla właścicieli i Najemców. Przejmujemy obsługę wszystkich opłat za prąd, gaz, wodę, ścieki, śmieci, opłatę administracyjną, fundusz remontowy, Internet i inne. Nasze codzienne starania przyczynić się mają do całkowitego odciążenia Właścicieli od spraw bieżących, rozliczeń oraz jakichkolwiek problemów z Najemcami, Zarządcą Budynku, dostarczycielami mediów czy też samej nieruchomości. Docelowo Właściciele dostają tylko jeden przelew oraz raport z Naszych działań.

Dlaczego my?

- Każdą nieruchomość, która ma być przekazana pod naszą opiekę, poddajemy drobiazgowej analizie pod kątem jej potencjału inwestycyjnego, możliwego do uzyskania czynszu, profilu przyszłego najemcy etc. Nie stronimy od wskazywania słabych punktów i elementów lokalu, wymagających ulepszenia dla podniesienia jego atrakcyjności w oczach najemców.

- Nasi klienci najlepiej znają swoje mieszkania i ich specyfikę. Dlatego jesteśmy otwarci na to, aby zakres usługi zarządzania najmem dostosować do Waszych potrzeb. Regularne odbieranie poczty, wsparcie w temacie podatku od najmu, kontakt z problemową wspólnotą – możemy zająć się tymi kwestiami zamiast właściciela.

- Skuteczna umowa najmu to podstawa. Najem okazjonalny, najem na cele biurowe, kontrakt z obcokrajowcem lub zawarty z firmą, najem instytucjonalny – wszystkie te formy umowy nie mają dla nas tajemnic. Dla naszych klientów wybieramy optymalną opcję umowy i wspieramy ich fachową wiedzą w procesie negocjacji szczegółowych zapisów.

- Jednocześnie po podpisaniu umowy uruchamiamy dla właścicieli dostęp do indywidualnego konta dla danej nieruchomości – od tego momentu klient w każdej chwili, po zalogowaniu się, ma możliwość sprawdzenia jak wygląda aktualny bilans zysków i kosztów dla inwestycji.

- Mieszkaniem opiekuje się od początku do końca jedna osoba. Wszelkie rozliczenia, specyfika układu nieruchomości, dobra relacja z najemcą to podstawa przy naszej współpracy.