Warszawa, ul. Patriotów Wawer

Działka (Budowlana) , 2 657 m2

2 300 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 428803
Powierzchnia: 2 657 m2
Cena za m2: 865.64 PLN
Cena: 2 300 000 PLN

Opis nieruchomości:

Do sprzedania duża działka w Wawrze, położona w świetnej lokalizacji, wśród typowej dla tej dzielnicy zabudowy jednorodzinnej. W okolicy szkoły, przedszkola, restauracje i bary, sklepy, lokale usługowe, przystanki autobusowe i kolejowe. Działka znajduje się przy głównej ulicy, ok. 1,5 km od wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy.

DLA RODZINY

Szukasz atrakcyjnej działki w najcichszej i najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy? Trafiłeś idealnie!

Bardzo dogodne położenie, klimatyczna okolica, bliskość wszystkich niezbędnych usług i infrastruktury decydują o tym, że prezentowana działka jest doskonałym wyborem dla osób chcących wybudować swój wymarzony dom. Z jednej strony mamy tutaj piękną, zieloną okolicę z bezpośrednią bliskością lasów, jednorodzinną zabudową i terenami idealnymi do rekreacji, spacerów czy przejażdżek rowerowych, a z drugiej mamy w niedalekiej okolicy wszystkie potrzebne do życia usługi - od szkoły czy przedszkola, przez fryzjerów, siłownie, kosmetyczki aż po markety budowlane. Ponadto w ciągu 30 minut jazdy samochodem jesteśmy w ścisłym centrum Warszawy, a na nowo powstałą Południową Obwodnicę Warszawy dostajemy się w ciągu kilku minut. Wielkość działki pozwala na swobodne postawienie wymarzonego domu oraz cieszenie się dużym ogrodem.


DLA PRZEDSIĘBIORCY

Lokalizacja przy głównej ulicy Wawra, świetna komunikacja zarówno samochodowa, jak i publiczna oraz bliskość innych lokali usługowych decydują o tym, że prezentowany teren jest idealny pod budowę lokalu usługowego. Duża powierzchnia pozwala na wybudowanie budynku przystosowanego pod dowolną działalność usługową, od prywatnej szkoły językowej, przez różnego rodzaju gabinety aż po sklepy. Istnieje też możliwość postawienia lokalu łączącego w sobie część mieszkalną i usługową.


Działka posiada media.
Czysta sytuacja prawna.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Michał Cendrowski

Telefon : 606843342

michal.cendrowski@nice-house-nieruchomosci.pl