Obok jeziora i lasu | 6 pokoi | wysoki standard

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
2 780 000 PLN, Pow. 270 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
270 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Józefów
Rok budowy:
2019
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
34964498918
Powierzchnia działki:
550 m2
Cena za m2:
10296.30 PLN
Prezentowana nieruchomość to dom w zabudowie bliźniaczej, położony w bardzo kameralnej inwestycji składającej się z zespołu 4 budynków. Osiedle otoczone jest starodrzewiem dzięki czemu ma niepowtarzalny klimat, a usytuowanie budynków zapewnia dużo prywatności jej mieszkańcom.

Luksusowy, nowoczesny dom zaprojektowany został niezwykle funkcjonalnie, ale jednocześnie z dbałością o każdy detal. Do jego wykończenia użyto wysokiej klasy materiałów. Pełno w nim nowoczesnych rozwiązań, które z pewnością ułatwią domownikom codzienne życie. Wszystkie pomieszczenia są doskonale doświetlone dzięki dużym przeszkleniom. Zieleń otaczająca dom zagląda do wnętrz i tworzy poczucie bezpośredniego kontaktu z sąsiadującą naturą, atrakcyjną o każdej porze roku. Jego lokalizacja, bliskość lasów i jeziora sprawia, że jest to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój i jednocześnie dobry dojazd do Warszawy.

Rozkład pomieszczeń:
PIĘTRO -1:
- pokój dla gości ( z oknami, dobrze doświetlony),
- kotłownia,
- spiżarnia,
- pralnia,
- przedpokój z dużą ilością szaf do przechowywania,
- jednostanowiskowy garaż (w bryle budynku).
PARTER:
- przestronny salon z wyjściem na taras oraz ogród
- otwarta kuchnia z wyspą, w pełni wyposażona w najwyższej klasy sprzęt AGD (lodówka side by side, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik)
- przestronna część jadalniana,
- toaleta dla gości.
I PIĘTRO:
- sypialnia master z prywatną garderobą,
- pokój kąpielowy wyposażony w przestronny prysznic typu walk-in,
- sypialnia nr 1 (pokój dziecięcy),
- sypialnia nr 2 ( obecnie zaaranżowana jako gabinet do pracy).
II PIĘTRO (PODDASZE):
- przestronny pokój
- łazienka z wanną oraz WC,
- schowek x 2

BUDYNEK:
Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 600 m2 znajduje się tuż przy Jeziorze Łacha. Dom wybudowany został z najwyższej jakości materiałów, a uroku i klimatu dodaje mu wykorzystany do jego budowy naturalny kamień- piaskowiec. Dom posiada duże drewniane okna, wentylację mechaniczną wraz z rekuperacją, ogrzewanie podłogowe, monitoring, oraz system alarmowy. Budynek ogrzewany jest przy pomocy dwu-funkcyjnego pieca gazowego, który zlokalizowany jest w kotłowni, na poziomie -1. Wysoka jakość wykończenia wnętrza, naturalne materiały i dbałość o szczegóły tworzą dom w nowoczesnym stylu, gotowy do zamieszkania. W bryle budynku, na poziomie -1 znajduje się garaż z miejscem postojowym na jedno auto powiększony o dodatkowy schowek. Dodatkowo istnieje możliwość parkowania aut na zewnątrz budynku. Piękny ogród porośnięty sosnami oraz przestronne dwa tarasy zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz.

LOKALIZACJA:
Józefów to miasto położone zaledwie piętnaście minut drogi samochodem od Wilanowa i około pół godziny od centrum Warszawy. Józefów jest ceniony za swoje niezwykle malownicze położenie nieopodal Wisły. Znajdują się tu liczne szlaki turystyczne (piesze i rowerowe), bardzo prężnie rozwija się też turystyka wodna (spływy kajakowe, rowery wodne). Rejon charakteryzuje się wysokim potencjałem rekreacyjnym, a wszechobecna przyroda i zieleń zapewnia nie tylko nieskazitelnie czyste powietrze, ale niesie również ukojenie i spokój pozwalające zachować work-life balance.

KTO TU MOŻE ZAMIESZKAĆ?
Dom idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny 2 +1 lub 2+2 ceniących sobie ciszę oraz bliskość natury.

Zapraszam do umówienia się na prezentację.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail