Łódź, Adama Próchnika

Mieszkanie na sprzedaż
467 000 PLN, Pow. 87,79 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
87,79 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Polesie , Adama Próchnika
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
34964448328
Cena za m2:
5319.51 PLN
Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania. Z pewnością przekonacie się, że jest to idealne miejsce dla Waszej rodziny.

Przedstawiamy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 87,79 m², usytuowane w urokliwej kamienicy przy ulicy Próchnika 30 w Łodzi.

To mieszkanie spełni wszystkie Wasze potrzeby. Składa się z trzech pokoi o przyjemnych powierzchniach: 19,3 m², 15,3 m² i 11,2 m², które zapewnią prywatność każdemu domownikowi. Dodatkowo, mieszkanie oferuje oddzielną kuchnię o powierzchni 11,08 m², łazienkę, osobne wc oraz funkcjonalny duży przedpokój.

Klatka schodowa jest dostępna zarówno od oficyny, jak i od frontu ulicy Gdańskiej, co zapewnia dogodne poruszanie się.

Ogrzewanie i ciepła woda są dostępne z sieci miejskiej, co przynosi wygodę i oszczędność.

Lokalizacja, przestronność i świetne nasłonecznienie są niezaprzeczalnymi atutami tego mieszkania. Dodatkowo, posiada ono kilka dodatkowych przestrzeni, takich jak dużą komórkę oraz "zaplecze" - praktyczne pomieszczenie, idealne do przechowywania rzeczy.

Kamienica, w której znajduje się mieszkanie, jest utrzymana w dobrym stanie technicznym, co potwierdzają odświeżone klatki schodowe, zadbane podwórko i automatyczna brama na pilota. Koszt parkowania samochodu na ulicy to tylko 120 zł rocznie w bliskim sąsiedztwie.

Dodatkowo elewacja zewnętrzna kamienicy będzie rewitalizowana.

Ta nieruchomość ma również ogromny potencjał inwestycyjny, dzięki swojej doskonałej lokalizacji. Czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej wynosi 1314 zł, wliczając w to koszty ogrzewania, fundusz remontowy oraz zaliczki na wodę (dodatkowo płatna energia elektryczna według zużycia).

Mieszkanie jest pełną własnością, co daje Państwu pewność i bezpieczeństwo.

Przede wszystkim, to, co wyróżnia to mieszkanie spośród innych ofert, to niezwykła "naturalna klimatyzacja", która zapewnia ogromny komfort i luksus w dynamicznie zmieniającym się klimacie. Latem zapewnia przyjemne ochłodzenie, a zimą tworzy ciepłą i przytulną atmosferę.

To naprawdę wyjątkowe mieszkanie, które spełni Wasze marzenia.
Nieprawidłowy adres E-mail