Mieszkanie z widokiem na zieloną Dolinkę Służewiecką Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jana Sebastiana Bacha w
zielonej części Mokotowa. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1976 roku, wyposażonym w
dwie windy (w tym towarową).
Rozkład i atuty mieszkania:-
Salon z wyjściem na balkon - ustawny,
z dużym oknem, przestronny balkon (3,8 m²) z widokiem na zieloną Dolinkę Służewiecką to idealne miejsce na relaks;
-
Sypialnia - jasna, z dużym łóżkiem, szafą oraz miejscem do przechowywania;
-Oddzielna,
widna kuchnia - z oknem na zieleń, wyposażona w drewniane szafki i sprzęt AGD;
-
Łazienka - wykończona w klasycznych jasnych płytkach, z pralką, umywalką i dużym lustrem;
-
Komórka lokatorska (1,9 m²) - dodatkowa przestrzeń do przechowywania.
Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest balkon wychodzący na tereny zielone - z mieszkania rozciąga się kojący widok na park - Dolinkę Służewiecką. To idealne miejsce dla osób poszukujących mieszkania w spokojnym otoczeniu, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.
Lokalizacja:Budynek położony jest w jednej z najbardziej zielonych części Mokotowa, tuż przy parku Dolinka Służewiecka. W najbliższej okolicy znajdują się:
-
Stacja metra Służew (ok. 6 minut pieszo),
- Szkoły, przedszkola, sklepy i punkty usługowe,
- Centra handlowe (Galeria Mokotów, Land),
- Liczne tereny rekreacyjne i ścieżki spacerowe.
Świetne połączenia komunikacyjne z centrum miasta oraz innymi dzielnicami Warszawy czynią tę ofertę bardzo atrakcyjną zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów.
Do mieszkania przynależy piwnica, która jest wliczona do metrażu zamieszczonego w księdze wieczystej nieruchomości.
Stan prawny:Nieruchomość posiada
Księgę Wieczystą.Istnieje możliwość posiłkowania się
kredytem przy zakupie.Brzmi interesująco? - zadzwoń do mnie i zapytaj o szczegóły.
- Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatną prezentację
Agentka odpowiedzialna za ofertę Zuzanna Jakóbczak tel. 796 555 096Na życzenie klienta wyślemy link do spaceru wirtualnego po nieruchomości. Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy i poglądowy. Informacje te są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).