4 pokoje | 2 przeszklone loggie | Metro Bródno

Mieszkanie na sprzedaż
840 000,00 PLN, Pow. 61 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
61 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka Żerań , Marywilska
Rok budowy:
2026
Piętro:
2 na 5
Numer oferty:
423154
Cena za m2:
13 770,49 PLN
Bezpośrednio od dewelopera | 0% PROWIZJI | 0% PCC

Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 35 - 83 m²
Balkony lub ogródki
Komórki lokatorskie
Miejsca parkingowe

Stan deweloperski | Bezpośrednio od dewelopera

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej, wieloetapowej inwestycji realizowanej na pograniczu Białołęki i Targówka - w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy. Kameralna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań oraz bardzo dobra komunikacja z centrum miasta sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

W ramach inwestycji dostępne są mieszkania od 2 do 4 pokoi, o metrażach od ok. 35 do 83 m². Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o codziennym komforcie mieszkańców - nowoczesna architektura, przeszklone loggie, ogródki, place zabaw, lokale usługowe oraz podziemne hale garażowe tworzą funkcjonalną i przyjazną przestrzeń do życia.

Etapy inwestycji
* Etap 3 - budynek gotowy do odbioru
* Etap 5 - budynek w trakcie budowy, planowany termin oddania: IV kwartał 2026 r.
* Etap 4 - budynek w trakcie budowy, planowany termin oddania: II kwartał 2027 r.

Doskonała lokalizacja i komunikacja
Jednym z największych atutów inwestycji jest świetne położenie komunikacyjne. Osiedle znajduje się bezpośrednio przy ul. Marywilskiej - w pobliżu głównych arterii miasta, co zapewnia szybki i wygodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

* Metro Bródno 1400m
* Przystanek autobusowy znajduje się tuż przy osiedlu, autobus spod inwestycji do stacji metra Bródno dojeżdża w około 4 minuty,