Tuż obok metra, ciche, po kapitalnym remoncie!

Mieszkanie na sprzedaż
530 000 PLN, Pow. 43 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Bielany Wawrzyszew , Dantego Alighieri
Piętro:
1 na 13
Numer oferty:
337171
Cena za m2:
12325.58 PLN
Szukasz mieszkania w idealnym stanie i w idealnym punkcie? Właśnie znalazłeś!

Lokalizacja:
Perfekcyjna!
Idealna komunikacja: budynek znajduje się niespełna 200 metrów od stacji metra Wawrzyszew i 250 metrów od najbliższego przystanku ZTM.
Świetna infrastruktura: obok budynku mamy doskonale zaopatrzony bazarek, Biedronkę, liczne sklepy i punkty usługowe.
Mnóstwo zieleni: pomiędzy budynkami jest dużo przestrzeni z licznymi nasadzeniami, a tuż za skrzyżowaniem mamy zielone tereny Lasku Lindego.

Mieszkanie/budynek:
Mieszkanie znajduje się na I piętrze (winda!) i jest bardzo ciche i jasne. Okna wychodzą na skwer na tyłach budynku, dzięki czemu widzimy ścianę zieleni, która gwarantuje intymność i chłodzi w czasie upałów.
Mieszkanie składa się z salonu, osobnej kuchni, przestronnej sypialni, przedpokoju i łazienki. Do mieszkania przynależy duża piwnica.
Czysty i zadbany budynek z lat 70-tych, wielka płyta. Klatka schodowa jest bardzo czysta, na piętrze są tylko 3 mieszkania.

Stan techniczny:
Mieszkanie przeszło kapitalny remont, każde pomieszczenie zostało zrobione od nowa, mamy więc w całym mieszkaniu gładzie, nowe podłogi, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, nową zabudowę w kuchni (wraz z AGD!). W przedpokoju zainstalowano nowe szafy. Wymieniono elektrykę. Wyremontowano także balkon. Remont był zrobiony z niezwykła dbałością, właściciele zrobili go dla siebie nie oszczędzając na jakości i cenie materiałów.

Warunki zakupu/stan prawny:
Mieszkanie dostępne jest od już. Nie ma księgi wieczystej, ale jest możliwość jej założenia.
Nieprawidłowy adres E-mail