Warszawa, Bazyliańska

Mieszkanie na sprzedaż
499 000 PLN, Pow. 37,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
37,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Targówek , Bazyliańska
Rok budowy:
1970
Piętro:
4 na 10
Numer oferty:
34964511761
Cena za m2:
13306.67 PLN
Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie tuż przy metrze Bródno, ul. Bazyliańska.

Mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 składa się z:
- salonu z wyjściem na balkon,
- sypialni z miejscem na szafę w zabudowie,
- oddzielnej kuchni z możliwością otwarcia na salon,
- łazienki, 
- przedpokoju.

Ekspozycja okien na wschód.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie wymaga generalnego remontu. Znajduje się na 4 piętrze budynku z 1970 roku. Budynek posiada 2 nowoczesne windy, jest po termoizolacji, w ostatnich latach przeszedł najważniejsze remonty i obecnie spółdzielnia nie ma w planach kolejnych. Wybudowany z Wielkiej Płyty Żerańskiej.
Budynek znajduje się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "Bródno". Możliwość parkowania na parkingu pod blokiem.

Mieszkanie jest położone w świetnym miejscu pod kątem komunikacji, u zbiegu ulic Bazyliańskiej i Rembielińskiej, tuż przy wejściu do stacji metra Bródno oraz przystanku autobusowego.

Stan prawny:
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez możliwości obecnie założenia księgi wieczystej, grunty nieuregulowane. Zakup tylko za gotówkę lub kredytem hipotecznym pod inną nieruchomość.
Czynsz do spółdzielni 654 zł.

Cena 499 000 zł.

Zapraszam do obejrzenia. Klucze w biurze.
Nieprawidłowy adres E-mail